ЦРНО-БЕЛИ ПАЛИ НА "КРОВУ": Вождовац изненадио Партизан

Фудбалери Вождовца победили су данас на свом терену екипу Партизана са 2:1, у утакмици 36, претпоследњег кола Супер лиге Србије.

Партизан је повео у 52. минуту голом Марка Јевтовића из једанаестерца. Претходно је у казненом простору оборен Небојша Косовић.

Вождовац је у наставку успео да преокрене резултат и на крају слави. Изједначење домаћој екипи донео је Андрија Луковић у 76. минуту са пенала, а само два минута касније мрежу Партизана затресао је Ален Машовић.

Партизан је други на табели са 40 бодова, док је Вождовац пети са 33.

Црно-бели у последњем колу дочекују Спартак, а Вождовац гостује Црвеној звезди.

Фудбалери Спартака победили су данас на свом терену нишки Раднички са 2:0 у дербију 36, претпоследњег кола Супер лиге Србије.

Оба поготка за Спартак постигао је Немања Николић, у 59. и 78. минуту, и то оба из пенала.

Раднички је од 49. минута играо са играчем мање на терену пошто је Милан Павков зарадио црвени картон.

Спартак је трећи на табели домаћег шампионата са 37 бодова, док је Раднички четврти са три бода мање.

У мечевима плеј-аута, Борац је победио Радник са 2:0, Јавор је био бољи од Мачве са 2:1, Бачка је славила против Младости са 3:1, док је Рад на Бањици тријумфовао против Земуна са 3:2.

Младост је прва на табели плеј-аута са 27 бодова, Рад, Мачва, Радник и Земун имају два бода мање, док Јавор на шестом месту има 23 бода. Бачка је претпоследња са 22 бода, док је Борац последњи са само 15 освојених бодова.

(Извор: Бета)