(ВИДЕО) Орлићи воде у Белгији

Млада репрезентација Србије води 1:0 после првих 45 минута квалификационе утакмице за одлазак на У-21 Европско првенство у које ће се у лето 2015 одиграти у Чешкој.

Стрелац за сада јединог гола на утакмици био је нападач Андерлехта Александар Митровић, после корнера који је с десне стране извео крилни играч Гронингена Филип Костић. Имала је Србија још неколико прилика, а највећу опет Митровић и то само пар минута после водећег гола, али је са петерца шутирао право у голмана срвених ђаволчића. Уколико меч заврши овим резултатом Србија ће преузети лидерску позицију у групи 9 квалификација. Визе за Чешку избориће седм победника баража у који ће се пласирати прваци група и четири најбоље другопласиране селекције. Извор: Правда