(VIDEO) Drulovićevi orlovi posle preokreta slavili u Dablinu

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u prijateljskoj utakmici u Dablinu domaću selekciju Republike Irske sa 2:1. Strelci su bili Long u 8. za Irsku, a Mekarti (autogol) u 48. i Đorđević u 60. minutu za Srbiju.
R. Irska - Srbija 1:2 (FOTO: Skrinšot)

Srpski fudbaleri ostvarili su zasluženu pobedu posle preokreta i bolje igre u drugom poluvremenu, a vršilac dužnosti selektora LJubinko Drulović uspešno je debitovao na klupi državnog tima. Ircima je u drugom minutu poništen gol posle ofsajda Hulahana, iako je utisak da irski napadač nije bio u nedozvoljenoj poziciji na početku akcije. Meč je obeležio i povratak Adema LJajića u nacionalni tim, kao i debi Nemanje Gudelja. Bila je ovo šesta utakmica Srbije bez poraza i sada je definitivno jasno da je orlovima bilo mesto na Mundijalu u Brazilu. Izvor: Pravda