HOROR PAD SRPSKOG KOŠARKAŠA: Teško udario glavu i ostao da leži, zanemela cela hala (VIDEO)

Utakmicu 1. kola srpskog košarkaškog prvenstva između OKK Beograda i Beovuka obeležio je težak pad plejmejkera Luke Mitrovića.
Stravičan pad srpskog košarkaša (Foto: Jutjub)

Tri minuta pre kraja treće četvrtine košarkaš OKK Beograda ukrao je jednu loptu na centru i krenuo ka suparničkom košu na zakucavanje. Upravo pri zakucavanju dogodila mu se nezgoda. Promašio je zakucavanje, izgubio ravnotežu i sleteo nezgodno na glavu. U tom trenutku zanemela je cela dvorana, a igra je zaustavljena. Težina njegove povrede za sada nije poznata, ali u svakom slučaju pad je izgledao zaista uznemirujuće. Inače, utakmica je završena rezultatom 80:72 za gostujući Beovuk. Mitrovićev pad pogledajte od 40. sekunde video snimka: