ХОРОР ПАД СРПСКОГ КОШАРКАША: Тешко ударио главу и остао да лежи, занемела цела хала (ВИДЕО)

Утакмицу 1. кола српског кошаркашког првенства између ОКК Београда и Беовука обележио је тежак пад плејмејкера Луке Митровића.
Стравичан пад српског кошаркаша (Фото: Јутјуб)

Три минута пре краја треће четвртине кошаркаш ОКК Београда украо је једну лопту на центру и кренуо ка супарничком кошу на закуцавање. Управо при закуцавању догодила му се незгода. Промашио је закуцавање, изгубио равнотежу и слетео незгодно на главу. У том тренутку занемела је цела дворана, а игра је заустављена. Тежина његове повреде за сада није позната, али у сваком случају пад је изгледао заиста узнемирујуће. Иначе, утакмица је завршена резултатом 80:72 за гостујући Беовук. Митровићев пад погледајте од 40. секунде видео снимка: