"Bela knjiga, dokument koji je obelodanio i dokumentovao sve potencijalne slučajeve korupcije u Beogradu u poslednjih 5 godina, pregledan je ili skinut sa sajta više od deset hiljada puta u prethodna tri dana", saopštio je Centar za lokalnu samoupravu, stručna organizacija koja je sastavila ovaj dokument.
Ovakvo interesovanje građana ukazuje na to da je korupcija u Beogradu uzela razmere epidemije i da direktno pogađa veliki broj lica, ali i da je trenutno percipirana kao najveći problem u prestonici, izjavio je Nikola Jovanović, direktor CLS-a i nekadašnji gradski odbornik.
Bela knjiga je postavljena na sajtu Centra za lokalnu samoupravu, ali i na posebnom domenu belaknjiga.info, istakao je Jovanović i poručio da uskoro kreće predstavljanje ovog dokumenta u direktnom susretu sa građanima po svim opštinama i mesnim zajednicama u Beogradu.
Pravda
SrbijaTužilac Jasmina Paunović žestoko o Ćacilendu: Prepoznala sam ljude sa svojih optužnica (VIDEO)Izvor: Pravda





